نیاز روز، پاسخی واقعی به نیاز شما

 

حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

سایت نیاز روز پاسخی قطعی به این نیاز شماست. هدف ما ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید. همچنین ما به مشتریان شما هم کمک می کنیم تا به اطلاعاتی ارزشمند در خصوص ارائه دهندگان کالا و خدمات، قیمت، موقعیت جغرافیایی و ویژگی های تخصصی کالا و خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند، تا با چشمانی باز بهترین مسیر را برای داد و ستد خود در پیش گیرند و از صرف هزینه های اضافی واسطه گری برای دستیابی به این گونه اطلاعات بی نیاز شوند.

نیاز روز امروز با افتخار اعلام می کند که با وجود رقابت شدیدی که بین سایت های تبلیغات در فضای مجازی وجود داشته و دارد، همواره یکی از معتبرترین و قوی ترین وب سایت های این حوزه بوده و همیشه توانسته اعتماد شما گرامیان را جلب نماید. چرا که ما می دانیم برای اینکه بمانیم باید با نیازهای واقعی مشتریانمان آشنا شویم و تمام سعی خود را در برآوردن آنها انجام دهیم.

 

 

نیاز روز، از تولد تا 20 سالگی

 about us 1

نیاز روز در سال 1382 متولد شد. در آن سال تعداد سایت های فعال در حوزه تبلیغات آنلاین کمتر از انگشتان یک دست بود و صاحبان کسب و کارها نیز آشنایی چندانی با تبلیغات در فضای مجازی نداشتند. با گسترش اینترنت در کشور و آشنا شدن بیشتر مردم، هر روز مثل قارچ سایتی جدید در این حوزه از گوشه ای رشد می کرد تا جایی که ظرف کمتر از 5 سال تعداد سایت های فعال در زمینه تبلیغات آنلاین به چندین هزار رسید.

این حجم انبوه از سایت های تبلیغات آنلاین به همان سرعت که ایجاد می شدند، یکی پس از دیگری نیز از صحنه روزگار حذف می شدند و مشتریان خود را بلاتکلیف و زیان دیده رها می کردند. مشکل اصلی این سایت ها عدم توجه به نیازهای واقعی مشتریان و تمرکز صرف بر روی کسب درآمد بدون ایجاد ارزش و سود برای مشتریان بود.

ولی نیاز روز آمده بود تا بماند و بعد از فراز و نشیب های فراوان، امروز که 20 سال از عمر آن می گذرد، صدها هزار نفر از صاحبان مشاغل و کسب و کارها به آن اعتماد کرده اند و از خدمات آن استفاده می کنند. این چیزی است که ما را به ادامه دادن این راه امیدوار و از نتایج تلاش هایمان مطمئن می کند.

 

 

خدمات و امکانات نیاز روز

 about us 2

شما می توانید تبلیغات خود را در قالب آگهی های آنلاین به صورت رایگان در سایت نیاز روز درج کنید. این هسته اصلی خدمات ما برای شماست ولی همه ماجرا این نیست.

آگهی دهندگان اینترنتی، مخصوصا آنهایی که قصد درج آگهی در مورد کسب و کار خود را دارند، نیازهای مخصوص به خود را داشته که هر روز نیز با پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین فناوری تغییر کرده و گسترش می یابند. در نتیجه ما برای پاسخ به هر یک از نیازهای شما امکانات سایت را توسعه داده ایم.

شما علاوه بر امکانات عادی که در درج آگهی های اینترنتی در سایت های گوناگون وجود دارد، امکانات زیر را هم در سایت نیاز روز خواهید داشت:

 

1- گروه های تخصصی

صاحبان کسب و کارها دوست دارند که آگهی خود را در گروه های تخصصی مربوط به زمینه فعالیت خود ثبت کنند نه در گروه های کلی و عمومی. مثلا یک فروشنده جرثقیل ترجیح می دهد که آگهی خود را در گروهی با نام جرثقیل درج کند تا گروهی مثل خدمات صنعتی. برای پاسخ به این نیاز شما، ما اقدام به دسته بندی تخصصی گروه های آگهی ها در سایت کردیم و تعداد گروه های موجود را از حدود 200 گروه به بیش از 4000 گروه رساندیم. امروز شما می توانید مطمئن باشید که آگهی شما در گروهی که خاص فعالیت صنف شما است درج و به بینندگان نمایش داده خواهد شد.

 

2- صفات تخصصی برای هر گروه

شما بر حسب اینکه آگهی خود را در چه گروه تخصصی درج می نمایید، اطلاعات مربوط به همان گروه را نیز می بایست برای آگهی خود تکمیل کنید. مثلا وقتی در گروه خرید و فروش آپارتمان، آگهی درج می کنید باید اطلاعاتی نظیر متراژ، تعداد خواب، تعداد طبقات ساختمان، نوع نما و ... را نیز تکمیل کنید. این امکان علاوه بر اینکه به آگهی شما ظاهری حرفه ای و دقیق می دهد، باعث درک بهتر آگهی دهندگان از آگهی شما شده و تماس های بی مورد را حذف می کند.

 

3- امکان ثبت چند آدرس گوناگون

بیشتر کسب و کارها به دلیل اینکه ساختمان های تولیدی، توزیعی و امور دفتری جداگانه دارند، نیاز دارند که آدرس های مختلفی را ثبت کنند و به هر آدرس، عنوان جداگانه ای را اختصاص دهند. این امکان وجود دارد که برای هر آگهی تا 4 آدرس مختلف ثبت نمایید.

 

4- ثبت آدرس بر روی نقشه

علاوه بر امکان درج کتبی آدرس در آگهی، این امکان وجود دارد که محل آگهی خود را بر روی نقشه گوگل نیز ثبت نمایید. نا گفته پیداست که این موضوع مشتریان شما را در یافتن محل دقیق آگهی شما چقدر کمک خواهد کرد.

 

5- ثبت ویدیو برای آگهی

شما علاوه بر اینکه می توانید تا 8 تصویر مختلف برای هر آگهی ثبت کنید، می توانید برای آگهی خود ویدیو نیز درج کنید تا مشتریان شما علاوه بر دیدن تصاویر آگهی، فیلمی تبلیغاتی را هم مشاهده کنند.

 

6- آگهی ستاره دار

اگر مایل بودید که آگهی شما همیشه بالاتر از رقبایتان نمایش داده شود، می توانید به آگهی خود ستاره بدهید. آگهی های ستاره دار همیشه بالاتر از آگهی های بدون ستاره نمایش داده می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ستاره کلیک کنید.

 

7- بروز رسانی اتوماتیک آگهی

این امکان وجود دارد که تاریخ و زمان آگهی خود را هر زمان که خواستید به روز کنید. این کار باعث می شود که آگهی شما مجددا به ابتدای لیست آگهی ها بالا برود و بیننده بیشتری جلب کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس بروز رسانی کلیک کنید.

 

8- نمایش آگهی در چند شهر

بسیاری از کسب و کارها، خدمات و کالاهای خود را در چند شهر مختلف ارائه می کنند، در نتیجه تمایل دارند که بازدید کنندگان شهرهای مختلف آگهی ایشان را مشاهده کنند. برای پاسخ به این نیاز، سرویس چند شهری را طراحی کرده ایم. جهت اطلاعات بیشتر در مورد سرویس چند شهری کلیک کنید.

 

 

تیم های کاری

 about us 3

برای اینکه بتوانیم همواره در حال رشد و توسعه بوده و در عین حال در کنار شما، پاسخگوی نیازها و سوالات شما مشتریان گرامی باشیم، از فعالیت چندین تیم مختلف در نیاز روز بهره می بریم.  

 

1- تیم فنی و توسعه نرم افزار

وظیفه این تیم، توسعه فنی وب سایت نیاز روز و سامانه تلگرامی نیاز روز است. این تیم به طور مرتب اشکالات و ایرادات فنی پیش آمده در نیاز روز را رصد و رفع می کند و همچنین طرح های توسعه ای شرکت را در حوزه فنی اجرا می نماید.

پرسنل این تیم از افراد متخصص و با کارایی بالا تشکیل شده که با وسواس و دقت فراوان برای این شغل انتخاب شده اند.

 

2- تیم پشتیبانی

پرسنل دلسوز و زحمت کش تیم پشتیبانی همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما و ارائه راهنمایی در حوزه های مختلف کاری هستند. برای تماس با پرسنل این تیم هم می توانید از تلفن استفاده کنید و هم از پشتیبانی تلگرامی. همچنین می توانید سوالات یا اشکالات خود را به صورت کتبی برای ما ارسال کنید تا ما هم به صورت کتبی به شما پاسخ دهیم. برای اطلاع از روش های تماس با تیم پشتیبانی اینجا را کلیک کنید.

 

3- تیم بازاریابی و فروش

وظیفه این تیم، بازاریابی تلفنی از مشتریان و معرفی خدمات و امکانات نیاز روز به آنها است. اعضای این تیم در ابتدا سعی می کنند که مشتری را شناخته و با زمینه فعالیت و نیازهای وی آشنایی کافی پیدا کنند. سپس با توجه به نیاز و نوع فعالیت مشتری، سرویس های مختلف نیاز روز را به او پیشنهاد دهند. فقط در این صورت است که مشتری از خدمات ما بازخورد مناسب را خواهد گرفت و به مشتری دائم ما تبدیل خواهد شد.

 

4- تیم تحقیق و توسعه

در هر کسب و کاری توسعه، ایجاد تغییرات و تطابق با شرایط و نیازهای جدید امری ضروری است. این موضوع در زمینه فناوری اطلاعات اهمیتی دو چندان دارد. تیم تحقیق و توسعه نیاز روز وظیفه شناخت نیازها و شرایط بازار و مشتریان و همچنین طراحی خدمات جدید برای پاسخ به این نیاز ها و شرایط را دارد.

 

5- تیم مالی و اداری

تیم مالی و اداری شرکت نیز مانند تیم های مشابه در سایر شرکت ها، مسوول ساماندهی مسائل پرسنلی و امور مالی شرکت می باشد.

 

 

سخن آخر برای آینده ای بهتر

 

ایده های بزرگی در سر داریم و کارهای زیادی را برای انجام در آینده برنامه ریزی کرده ایم که یکی پس از دیگری رونمایی خواهند شد. تنها امیدمان این است که تلاش هایمان باعث رضایت شما شود و رونقی به کسب و کار شما بیافزاید. تنها در این صورت است که ما هم می توانیم با جرات بگوییم که کاری که انجام می دهیم برای جامعه مان مفید و با ارزش است.

پس ما را تنها نگذارید و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه تماس با ما، برای ما ارسال کنید.

از پیام های مهرآمیز همه شما گرامیان متشکریم و در زیر نمونه ای کوچک از آن را جهت تشکر از شما می آوریم.

 


رضا دهقان:

با سلام از اینکه چنین شرایطی را برای بنده فراهم نموده اید تا بتوانم با ارایه خدماتم کمک خرج سه خانواده باشم از شما ممنونم و برایتان از خداوند بهروزی وسلامت آرزومندم .

 


مهدی نوروزی:

با سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران نیاز روز و آروزی سلامتی برای عوامل اجرایی

 


محمد صفری:

سلام قربان من نمیدونم با چه زبونی از شما باید تشکر کنم که اینجا رو به صورت رایگان هم در اختیار مردم قرار دادی خداوند متعال جواب این کار خیر شما رو بده ایشاالله همیشه سلامت باشی

 


پیمان قدیری:

سلام وخیلی متشکر از ایجاد کردن این فضا و به سهمه خودم دست شما و همکارانتونم رو میبوسم ومیفشارم.

 


محمد افشار

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و همه همکاران.این سایت جزء بهترین سایت ها در نوع خود است و میخاستم از زحماتتون کمال تشکر رو داشته باشیم.

 


مریم معینی

من سایتتونو خیلی دوست دارم دستتون درد نکنه همه چی واضح و روشن برنامه نویسی خیلی عالی داره واقعا خسته نباشین

 


امید حسینیان:

عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما .

تشکر ویژه ای دارم ، بابت زحمات و طراحی وب سایت شما ، که ما را درجهت انجام کارهای تبلیغاتی خود یاری نمود .

تشکر میکنم از شما .

 


وطن آرا:

با سلام و تشکر بخاطر امکاناتی که در اختیار هموطنانتان قرار داده اید. وطن آرا

 


مسعود امینی:

با سلام بنده جهت عرض ادب و تشکر از تمامی عزیزانی که در سایت نیاز روز فعالیت میکنند مزاحم شدم بسیار سپاسگزارم و آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی عزیزان زحمت کش سایت نیاز روز دارم -با تشکر امینی

 


علیرضا بهجتی اردکانی:

خواستم به خاطر سایت خوبتون واقعا تشکر کنم. دوستون دارم و دستتون رو میبوسم. علیرضا بهجتی اردکانی

 


یوسف تقوی:

از شما بخاطر تمام زحمات بی دریغتان متشکریم

 


جواد کفیلی:

با تشکر از خدمات تبلیغ رایگان . موفق و همواره سلامت باشید. جواد کفیلی

 


علی ملکی:

خواستم از شما بخاطر طراحی زیبا و امکانات به روز سایت تشکر کنم

 


سید امیر روح الامین:

سلام می خواستم صمیمانه از مدیریت محترم آن واحد تشکر وقدردانی نمایم وب سایت شما یکی از بهترین وب سایت های اینترنته براتون آرزوی موفقیت میکنم. سید امیر روح الامین

 


عبدالامیر بدیری:

با سلام از وبسایت بسیار کار امد و فنی شما امیدوارم درکارتون موفق باشید بنده یکی از کاربران جدید شما هستم

 


احسان الهی:

با تشکر فراوان از شما وهمکاران زحمتکش نیاز روز، در مشهد نایب الزیاره تان هستم. احسان الهی

 


آرش صالحی:

با سلام فراوان وخسته نباشید. واقعآ ممنونم از سایت بسیار خوب و پر بارتون انشاا... که سلامت و تندرست باشید. آرش صالحی

 


احمد نیکوگر:

سلام خواستم از شما بخاطر سایت خوب وپر محتوای نیاز روز تشکر کنم

 


علیرضا لک:

با عرض خسته نباشید به عنوان یکی از قدیمی ترین کانون تبلیغاتی کار شما را تحسین میکنم وآرزوی موفقیت برای شما دارم. علیرضا لک